| andreifzr a întrebat:

Salut băieți. Am și eu o problemă cu Facebookul. La verificare de securitate imi spune "pentru confirmarea identității, iti vom trimite un cod de confirmare la numărul de telefon și imi spune că am solicitat prea multe coduri prin SMS și că trebuie să astept 24 de ore si nu-l primesc. Nu ma pot conecta în niciun fel. As vrea să ma ajutați, multumesc

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa astepti, nu ai ce face, daca tot insisti iti vor bloca contul.

| andreifzr explică (pentru aditimus):

Problema e ca imi dezactiveaza contul definitiv in 22 de zile dacă nu imi fac o analiză sau ceva de genul. Am postat ceva care încalcă standardele comunitatii dar am postat doar pentru mine si acum nici măcar nu pot să întru pe cont.

| aditimus a răspuns (pentru andreifzr):

Tata a patit la fel, asteapta 1 zi pe urma te loghezi si trimiti poza cu buletinul.