| yonela13 a întrebat:

Am si eu o problema. Pe facebook imi cere confirmarea prin numarul de telefon. Dau trimite codul dar nu imi trimite niciun cod. Simt ca mor de ciuda, ce are?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ai mai multe conturi? Sterge cookie si cache din browser si incearca din nou. Cand faci confirmarea cu numarul de telefon trece inaintea numarului tau codul tarii adica 004 si apoi numarul...

| bogdann97 a răspuns:

Asa am patit si eu! si mi-a venit codul abia dupa 2, 3 zile, trebuie sa mai astepti! va merge garantat. funda?

| Rodica_Manda_1976 a răspuns:

Am uitat codul de confirmare