| Alexandru_Giani_2002 a întrebat:

Salut, baieti am un calculator dar nu-mi merge microfonul de la casti. Vreau sa mai precizez ca am doua monitoare dar unul dintre ele este un televizor, televizorul este conectat prin hdmi iar celalalt este monitor normal conectat prin vga. Va rog ajutati-ma, ce sa fac sa-mi mearga mcrofonul?

1 răspuns:
| Tudy000 a răspuns:

Ai verificat la alt calculator castile sa stii sigur ca nu e dus microfonul din cauza unu fir sectionat la casti?