| akoskaa a întrebat:

Am o problema cu reincarcarea telefonului. Am dezactivat optiunea de mult timp si inca nu mi-a venit nici un mesaj de confirmare. Cand sun la 333 imi arata de parca as avea optiunea aia mai veche activata inca.Dar daca sun la *100# si intru la optiunile mele imi scrie ca nu am nici o optiune activa, dar daca vreau sa activez o optiune imi scrie ca nu pot sa activez mai mult de 1 optiune in 30 de zile.sad Multumesc

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Mai bine suna la relatii cu clientii si vorbeste direct cu un consultant.