| alex_3858 a întrebat:

Salut baieti,dati-mi si mie va rog niste idei mai creative,ce pot face cu un motoras electric de acela mic de la masinute,ma rog inventi din astea faine,daca stiti cv siteuri, sau cv inventii cu motorase chesti din astea, ddau funa...multumesc

4 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Poti:

Motoriza o barcuta, poti face un mic "avion", poti motoriza o masina, poti face un "mixer" cu toate ca nu imi dau seama cu ce te ajuta, il poti lega la rosu + negru de pe usb si iti faci ventilator. Poti construi o catapulta cu ajutorul ei... Multe multe chestii poti face.

| KiraXander a răspuns:

Pai leaga motorasu de o baterie cu firele si se invarte elicea de la motoras si sculptezi in creta. fudna?puppy dog eyes

| cosmin598 a răspuns:

Www.hpi-racing.ro cel mai tare magazin