| Dariusbbbbbbb444444444 a întrebat:

Salut
Calculatorul meu merge foarte incet...
Ce sa fac?
A sterg din programe? Problema mea e ca nu stiu ce programe imi folosesc si care nu (nu prea ma pricep la calculatoare)
Daca ziceti ca trebuie sa-mi reinstalez windosul (am windows vista) atunci anti virusul meu (cumparat cu bani reali) se va sterge?

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Descarca programul asta gratis, fa o curatare si optimizare cu el.
http://www.softpedia.com/......ctor.shtml
- Daca reinstalezi sistemul, absolut toate se vor sterge, dar nu pierzi licenta la antivirus. Poti instala linistit sistemul dupa car einstalezi antivirusul si il activezi cu licenta ta.