| anonim_4396 a întrebat:

Salut, cand ascult o melodie si intru in documents my computer
mi-se intrerupe 2 secunde.
dau funda!

6 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Ce folosesti ca sa asculti melodia?
Majoritatea playerelor au o optiune ca sa le dai o prioritate mai mare, ca sa nu se intrerupa cand faci si alte chestii.

| GoodLike2612 a răspuns (pentru monstrulet):

Pai, folosesc mozila firefox dar am incercat si cu opera si cu internet explorer 9 si cu chrome si nu mai stiu ce sa fac happy

| monstrulet a răspuns (pentru GoodLike2612):

Oh... folosesti un browser. Cel mai probabil nu iti ajunge procesorul pentru asta.
Incearca sa descarci melodiile si sa le asculti cu winamp sau aimp, atunci n-o sa mai sacadeze.
Sau daca vrei neaparat sa asculti din browser... ii poti schimba prioritatea lui firefox.exe si FlashPlayerPlugin.exe din task manager, in loc de "normal" le pui "above normal"; dar ai grija ca e posibil sa-ti sacadeze rau restul programelor daca faci asta. Cel mai bine e cu winamp sau aimp...

| GoodLike2612 a răspuns (pentru monstrulet):

Stiu, merge cu winap nu se intrerupe

| GoodLike2612 a răspuns (pentru monstrulet):

Nu cred ca am procesor Intel(R) Celeron(R) D Cpu 3.06 Ghz, 3.1 Ghz

| GoodLike2612 a răspuns (pentru monstrulet):

Tocmai azi m-am uitat pe softpedia si ziceau cu ccleaner sa curat cookie si etc. si sa dau click dreapta pe un video settings si sa debifez Hardwer enable acceleration dar tot nu a mers.
Si altii mai zic sa reinstalez driverele de la placa de sunet nu stiu ce sa mai fac...