| SergiuCostin a întrebat:

Salut, cand bag stick-ul in calculator se deschide perfect dupa intru in lucrul care imi trebuie si cand vreau sa deschid folderul imi apare o chestie de la Windows Explorer : The path H:// (aici numele chestiei) does not exist or is not a directory.Ce fac, am incercat toate variantele gasite pe internet si niciuna nu a mers! Raspundeti repede! Ah, si nu asi dori sa formatez stickul! FUNDA

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Pai nu-l formata, momentan. Te duci cu el pe alt calculator, iti salvezi datele si dupa aceea ii dai o formatare.