| cuceritorul2 a întrebat:

Salut, cand descarc 4story.eg mi se descarca numai pana la 165 MB si am memorie. Normal el are 1, 3GB chiar nu stiu de ce face asa. Va rog sa-mi spuneti FUNDA +.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tehnologie sau Informatii Utilitare.Nu se descarca la Dragoste si sex.

| ஐRebyஐ a răspuns:

Nu merge de la ei, si mie imi face tot asa si m-am interesat si e de la ei!

| cuceritorul2 explică (pentru ஐRebyஐ):

Dar dc nu mai merge nu e on serveru?

| Roby_Piscot_1975 a răspuns:

La fel si mie happy eu cred ca e o problema varului meu cu wind VISTA ii merge perfect si down si joc si tot!

| Roby_Piscot_1975 a răspuns:

| sebibosscur a răspuns:

Ba voi luati jocul intreg nu?
Luati ba pe parti alea de la 1 la 7 si le dezarhivati
funda?