| cuceritorul2 a întrebat:

Sall, cand incerc sa-mi descarc 4story.eg mi se descarca numai pe la 165MB si cand deschid zice ca download-ul este incomplet ori fisierul este corupt.Va rog spuneti-mi ce sa fac sa se descarce tot am memorie destula in PC, si de fiecare data doar pana la 165MB, dau funda celui care imi spune.

5 răspunsuri:
| Lyvyw a răspuns:

Am si eu aceiasi problema. SOLUTIA este : 4story nexon! e tot privat si gratiswinking... (funda)

| Casutanta a răspuns:

Pai am si eu aceeasi problema

| Kavinski a răspuns:

Sincer nu stiu ce problema are, eu l-am descarcat de 2 ori happy...Jocul e dragut initial, insa nu sunt misiuni destulesi trebuie sa repeti la infinit niste sigilii de care te saturi. La fel si cu armurile si sabiile, erau vreo 8 la fiecare rasa. Poate acum s-a schimbaT cate ceva (eu am jucat acum peste un an). Iti recomand lord of the rings online. e in engleza insa storyline-ul e extraordinar, grafica superba, poti cumpara cai ceea ce in 4 story nu se poate daca esti free, poti sa iti cumperi si casa dupa level 15, media de varsta este de peste 17 ani eu fiind cel mai mic din kinship la 18 ani, iar cel mai important lucru este ca poti face tot jocul fara sa dai un ban daca esti un pic obsedat si strangi puncte de turbina(astea se strang cu bani)...stiu ca raspunsul meu nu se ocupa de intrebarea ta insa merita sa te uiti un pic la jocbig grin

| DeYnN a răspuns:

Apuca-te de WoW... 4story e plagiatura de la el

| ionutbitlan a răspuns:

Eu am jucat. dar te sfatuiesc sa nu il descarci ca are virusi.