| QiCKaaTc a întrebat:

Salut, cand deschid pc-ul mi se deschid programe gen: Y! M, skippe etc si vreau sa nu se mai deschida cand deschid pc-ul. am windows 7. Funda

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La Skype: Unelte/ Optiuni/Setari generale/ si debifezi Porneste Skype cand porneste Windows-ul.
La Yahoo: Messenger/Preferinte/General si debifezi primul buton cu: "porneste automat Yahoo! Messenger"

| alin334 a răspuns:

Asta tine de aplicatii la y! m scrie acolo sa se deschida odata cu pc-ul la fel la skype

| victorr_3274 a răspuns:

Instaleaza Ccleaner si ai acolo Tools, Startup. Care vrei sa nu porneasca impreuna cu Windows le dai disable.

| Ekcstsy a răspuns:

La setari in fiecare program debifezi casuta cu run at windows start-up, sau cu un programel care te ajuta mult de tot nu numai cu acest lucru - TuneUp Utilities 2008, 2009, 2010, sau 2011. Ai fost multe lucruri in acel program care te ajuta in ale windowsului.

| TiffanyღBJ a răspuns:

Mergi la setari la fiecare program si setezi sa nu se dechida automat