| ionut1alexandru a întrebat:

Am si eu o intrebare cum fac nu imi mai apara sa dau ok pe windows cad deschid laptopul, vreau sa dechida direct sa nu mai dau pe el ca sa deschida.

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Nu stiu ce sistem de operare ai, alege: http://www.google.ro/......http?/

| ionut1alexandru explică (pentru Mădă0611):

Am windows 7 ultimate,dar vreau sa porneasca direct sa nu mai scrie,, windows boot manager, sau ceva de genu, si sa dau ok pe el, vreau sa porneasca direct cand il deschid

| Mădă0611 a răspuns (pentru ionut1alexandru):

Ia stai asa, ca mi-am amintit ceva. Iti cere sa dai click pe numele unui user, adica sa te loghezi pe contul respectiv, sau iti cere doar Enter/Ok, pe un ecran gri sau negru?

| ionut1alexandru explică (pentru Mădă0611):

Imi apare numele la windos
ul pe care il am si trebuie da dau ok pe el sa porneasca(ecranul e negru).

| Mădă0611 a răspuns (pentru ionut1alexandru):

Cand il inchizi, il inchizi normal, Start --> Shut Down, sau de la buton?

| ionut1alexandru explică (pentru Mădă0611):

Am laptop, si dau shut down normal, stiu ca daca il inchizi aiurea apare ceva asemanator, dar nu e cazul acum

| DanYsWou a răspuns:

Dal de pamant fundawinking