| ThriftShop a întrebat:

Salut, cand incerc sa imi instalez windowsul ( este win 7 ) imi instaleaza chestiile necesare si se da restart automat... Bun dupa ce se da restart nu mai potate continua instalarea deoarece acum 1 luna am mai incercat sa instalez odata win 7 si atunci nu a reusit... si cand deschid calculatorul am 2 optiuni : Windows Install si Windows 7... Si mereu trebuie sa aleg Windows 7. Va rog spuneti-mi cum pot sterge "Windows Install"...

Răspuns Câştigător
| Allexinno1988 a răspuns:

Salut problema ta este destul de simpla atunci cand dai sa faci partitil stergi tot apoi ii dai New faci C-ul de 30GB apoi mai dai inca odata New si D-ul de restul ai griza sa iti alexi si biti x86 sau x64 multa bafta o sa te descurci