| asdasdsad123123 a întrebat:

Salut, cand incerc sa intru pe email imi zice :
Sorry, we don't recognize this email.
Ma poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Adresa de e-mail pe care ai introdus-o nu exista in baza de date al serverului de e-mail.
Pot exista doua cazuri:
1. ai tastat gresit "numele" /adresa de e-mail (cel mai des intalnit)
2. casuta ta de e-mail a fost inchisa /stearsa.
Acest din urma caz, de regula, se intampla daca nu ai intrat in casuta ta de e-mail de peste 3 /6 /12 luni (in functie de regulamentul severului de e-mail).

| asdasdsad123123 explică (pentru Bula):

Si cum o pot recupera?

| Bula a răspuns (pentru asdasdsad123123):

Nu ai cum recupera ceva, daca nu (mai) exista.
Poti incerca doar sa introduci CORECT numele /adresa de e-mail, cu speranta de a fi gasita casuta de catre sistem.

| Cristine9595 a răspuns:

Da.