| Jaguard a întrebat:

Ma poate ajuta cineva, nu mai pot intra în căsuța de email yahoo. Îmi arate "Sorry, we don't recognize this email". Cum pot sa o deblochez ca sa am acces la căsuța de email? Am incertat sa bag codul din nou cel cu telefonul, degeaba, nu merge.Am încercat sa creez alta pagina și îmi da ca pagina exista.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Intra in contul tau de pe un calculator.
La setari introduce numarul tau de telefon SI inscrie si o adresa de e-mail alternativa, unde sa-ti trimita notificari. La cealalta adresa alternativa sa fie aceasta casuta de e-mail (sau alta). AMBELE adrese noteaza-le foarte precis (intr-un carnetel), sa nu le gresesti la nevoie.

| sierra1 a răspuns:

Precis ai introdus numele de user (adresa de email) gresit!

| sorin_6068 a răspuns:

La nume utilizator trece fara @yahoo.com