| Vi1rus a întrebat:

Salut, cand instalez windows-ul nu-mi apar diskurile... zice ca nu-s drivere. ce pot sa fac?

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Iti trebuie niste CD-uri cu drivere pentru internet, audio etc... poti sa cumperi sau sa imprumuiti

| Vi1rus explică (pentru anonim_4396):

Pai am CD cu drivere si mai departe ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagi CD-urile si instalezi driverele big grin

| GabrielStn a răspuns:

La ce te referi cand spui "diskurile"?

| Vi1rus explică (pentru GabrielStn):

Partitiile unde sa intales win

| GabrielStn a răspuns (pentru Vi1rus):

Deci sa inteleg ca tu ai instalat windows-ul..si apoi nu ai gasit partitiile, adica discurile C si D/F sau ce litera or fi ele?

| GabrielStn a răspuns (pentru Vi1rus):

Cred ca e o problema de la HDD. Incearca sa il formatezi daca nu ai ceva important pe el. Ce iti apare cand dai click pe Drive Options ( Advanced )?

| ValentinMT a răspuns:

Ai hardu dus laughing este imposibil sa nu apara, daca e in regula, verifica mufele de conectare, daca nu si nu, trebuie altul.

| Vi1rus explică (pentru ValentinMT):

Nu e dus la alt pc merge happy

| ValentinMT a răspuns:

Atunci, ai cablurile proaste, ca altfel nu imi pot explica, e singura cauza logica.