| 6xLmCx6 a întrebat:

Salut...Cand minimizez ceva nu imi apare in bara de start (TaskBar).Ce s-a intamplat si cum pot rezolva?

5 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

Un program iti apare in taskbar cand il deschizi, nu cand il minimizezi. Te rog un screenshot.

| itsoft a răspuns:

Daca ai windows xp / click doi pe bara la Proprieties si vezi daca este debifat casuta cu (Keep the Taskar on top of the Windows) daca da bifeaz-o

| 6xLmCx6 explică (pentru itsoft):

Am xp dar nu imi apare asa ceva. imi apare task manager ..proprietati si lock the task bar

| itsoft a răspuns:

Da un add la id :itsoft_2011

sa vedem care este treaba

| 6xLmCx6 explică (pentru itsoft):

Problema e ca nu mai merge nici un program.din alte motive dar sti cum pot face sa vad cand minimizez ceva sa-l vad in bara?