| Donn4All a întrebat:

Cand minimizez o fereasta nu mi-o mai arata jos in bara dar ea este activa ca imi apare cand o dau comanda ALT+CapsLock. CUm pot sa fac sa imi apara iar jos in bara? Ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| maryus24 a răspuns:

Daca imi aduc bine aminte ori de la control panel. oricum : trebuie sa dai click dreapta (desktop) proprietati si undeva la optiuni avansate trebuie sa cauti : show taskbar menu

| iulianh a răspuns:

Daca ai windows 7/Vista, ferestrele pe care le bagi in bara...se afla toate in "documentul" ala galben din stanga happy

| Donn4All explică (pentru iulianh):

Am windows XP SP3 si imi dispar cand le bag in bara.