| Levington a întrebat:

Am si eu o problema cu bara de start sau "Taskbar-ul". Nu imi apare deloc. Nu e pe autohide si nici alte setari! Am incercat in Control panel dar nu imi da voie sa deschid setarile de la Taskbar! Am windows 7 Home premium! Stie cineva ce e de facut?

3 răspunsuri:
| Popescu_Razvan_2001 a răspuns:

1. Vezi daca ai windows-ul activat.
2. Intra in settings, personalization, taskbar, si vezi daca ai optiunea "lock de taskbar" pornita. Daca nu e pornita, porneste-o.

| Levington explică (pentru Popescu_Razvan_2001):

Cand dau pe taskbar and start menu nu imi apare nimic! Am incercat de multe ori sa intru in setari la taskbar si nu intra! Windowsul este activat

| Popescu_Razvan_2001 a răspuns (pentru Levington):

Incearca sa reinstalezi windows-ul.