| adriana15 a întrebat:

Cand primesc un email si dau pe "pliculetul" de pe Yahoo Messenger mi-se deschide fereastra cu Internet Explorer.Cum fac sa mi-se deschida cu Google Chrome? Fundita:*:*

Răspuns Câştigător
| krysstal a răspuns:

Intra in setari la google chrome si da seteaza google chrome ca browser prestabilit

3 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Se poate rezolva si din Start>Default programs. Selectezi browserul pe care vrei sa-ti deschida link-urile si automat si mail-ul de pe yahoo.

| dienuta1990 a răspuns:

Ti se deschide cu browserul care l-ai selectat tu ca prestabilit.

| steffyboy a răspuns:

De acord cu krysstal.