| AndreeaG2011 a întrebat:

Fundabig grineci eu la mess cand cineva imi da un link el se deschide cu internet explorer.Cum fac sa se deschida cu opera? App am Yahoo Messenger 8

4 răspunsuri:
| spxinsane a răspuns:

Îţi este setat opera ca şi "default browser"?

| eXtreme21 a răspuns:

Mergi la Opera/Tools/Options si vezi ca are acolo o optiune "Setati opera ca browser prestabilit".
Sper ca am putut sa te ajut.

| Melissssa a răspuns:

Kand deschizi opera iti aparebig grino you want to be Opera you default browser, iar tu vei apasa 'Yes'winking Baftaa:*

| marek13s a răspuns:

Cand deschizi opera trebuie sa iti arate un mesaj ceva gen "Do you want to be Opera u default browser" iar tu dai ok sau yes tongue fundita?big grin