| slow0 a întrebat:

Care credeti ca ar fi mai bun din cele doua telefoane: LG G3 varianta cu 3gb ram sau Samsung galaxy s4 value edition? Motivati...

2 răspunsuri:
| Dumitrescu_Marius_1995 a răspuns:

Eu zic LG-ul, in general, telefoanele de la Samsung dupa o perioada de aproximativ 1 an incep sa mearge foarte greu, isi dau restart singure, pe cand LG G3 este unul din cele mai bune si performante telefoane.Si ca aspect G3-ul este castigator.

| cristyan20 a răspuns:

Depinde,daca vrei calitate si durabilitate Samsung, daca vrei performante putin mai bune, LG