| Rizea00 a întrebat:

Care-i treaba cu shuwooferele? (subufarele). Cand zic unii "Am o boxa pe 500W " inseamna ca se aude foarte tare? La ce foloseste un DVD -PLAYER SAU CD -PLAYER? POT ASCULTA MUZICA pe ele? Vreau sa imi iau un cd player sau dvd player depinde pe care pot asculta muzica...si care sa nu se auda pana in Ungaria ca nu il iau in club sau la vreo nunta ...ci doar asa mai pentru o petrecere. ceva mai restrans sa se auda cat decat tare, cati Db sau W? ar trebui sa aiba dvd/cd playerul? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| ombladon a răspuns:

Cum ti-am mai zis, cauta un sistem 2.1 care sa aiba subwooferul in jur de 30W si fiecare satelit 10W.

2 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Sunt prea multe de explicat. Daca habar nu ai cu ce se mananca treaba asta, mai bine iti cumperi un sistem 2.1 sau 5.1.

| Rizea00 explică (pentru ombladon):

Ce-s alea :? Sau macar ce cd player ai fi bun la cati W sau db

| ombladon a răspuns (pentru Rizea00):

Cum ti-am mai zis, cauta un sistem 2.1 care sa aiba subwooferul in jur de 30W si fiecare satelit 10W.