| Haha_Hilli_1990 a întrebat:

Salut care imi zice cel mai bun antivirus si sa imi dea un link de pe net unde il pot descarca? sa pot sterge virusii mai ales cei troiani si sa nu dureze mult

Răspuns Câştigător
| Mefist0 a răspuns:

Un antivirus grazav este ESET Smart Security 5. Este unul dintre cele mai bune si se potriveste cerintelor tale. Un link de descarcare: http://www.eset.ro/download/antivirus-gratuit-free-trial.php

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Îti recomand să încerci cu 3 programe gratuite: antivirusul avast! 6 free (Avira 2012 free ori AVG 2012 free), Malwarebytes’ Anti-Malware şi un firewall dintre ZoneAlarm ori Comodo Firewall. Împreună sunt la fel de bune ca un program antivirus cu licenţă şi n-ai treabă cu activarea. Pe toate le poţi descarca de pe site-urile oficiale. Succes şi numai bine!

| imaqtpie a răspuns:

Salut ce ti-a recomandat Ioandelasal este foarte bine.

| omide a răspuns:

Avast free
il gasesti pe http://download.rnt.ro la sectiunea Antivirus