| razvan96boss a întrebat:

Salut cateodata mi se restarteaza windowsul(xp) de cand am minstalat nod 32 si nu merge sa il dezinstalez.imi apare un scris in fundal albastru dar nu apuc sa vad ce scrie in el. ce pot sa fac sal repar?

Răspuns Câştigător
| monstrulet a răspuns:

Asta se intampla cand bagi nod32...
Incearca cu asta: http://www.nod32.nl/download/tool/nod32removal.exe
Daca nu, incearca cu system restore sau last known...(tii apasat F8 inainte sa inceapa sa incarce windows si il alegi de acolo).

2 răspunsuri:
| razvan96boss explică:

@monstrulet ce se intampla daca apas F8?

| kamikazeboy a răspuns:

Ecranul albastru este o eroare intalnita des in windowsuri ...mai ales in xp...ce trebuie sa faci e sa iti reinstalez windowsul