| alex2009 a întrebat:

Salut caut si eu un program care sa faca o piesa mai mica adica sa ocupe mai putin spatiu nu sa taie din piesa am cautat pe google dar am gasit nu mai programele de taiat din piesa ca o chestie de genul cum face winrar cand arhivezi obiectul respwctiv arhivat ocupa mai putin spatiu. Exista ceva de genul asta?

Răspuns Câştigător
| Steff_7182 a răspuns:

Salut!
Un program care sa iti micsoreze melodiile nu este asa bun deoarece iti modifica calitatea, auzindu-se mai incet si poate chiar neclar.Asta se datoreaza faptului ca ii schimbi frecventa.

1 răspuns:
| daniDeeDee a răspuns:

Musicmatch Jukebox

winking