| LoverMusic a întrebat:

Caut un laptop intre 2000-3000 lei, cu procesor i5 și cu placă video dedicată GTX 950/1050. De preferat ar fi să aibă peste 2, 5 Ghz și să nu aiba Linux ca sistem de operare.Nu mă interesează carcasa.
Vă rog! Cine știe un laptop cu aceste caracteristici să mi-l spună în comentarii.
Funda!

Răspuns Câştigător
| Mandeliu a răspuns:

Https://altex.ro/......b-free-dos
Poftim. Insa o sa ii mai trebuiasca vreo 4 GB de rami, insa la banii astia mai bine de atat nu se putea zic.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca are Linux ce? Parca nu poti sa bagi stick-ul de windows si sa formatezi... Pacat ca nu baga si eu distro-uri de calitate precum Manjaro(Arch) sau Xubuntu(Ubuntu dar pe XFCE) ci doar prostii d-alea de spioneaza cei de la magazin prin ele rolling on the floor