| BigLike a întrebat:

Salut, ce model router imi recomandati? Routerul primit de la furnizorul de internet nu are functia control parental mi s-a spus ca pot cumpara un alt router care are aceasta functie. Ce brand mi-ati recomanda? Nu am nevoie de unul foarte bun, doar unul care lucreaza la parametrii normali internetul va fi folosit de 1 laptop si 3 telefoane smart si nu am nevoie sa acopera o raza foarte mare doar casa (apartament). As mai avea cateva intrebari legate de parental control. Dupa ce il configurez sa blocheze de exemplu accesul la site-uri pentru adulti, jocuri de noroc, etc. Va functiona si in cazul in care internetul este folosit in modul incognito? Va putea bloca accesul complet? Daca nu, stiti o alta metoda prin care se poate bloca COMPLET accesul la asemenea site-uri de catre dispozitive care sunt conectate la router?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

N-ai rezolvat nici acum problema? De cateva zile ii tot tragi cu asta. In locul tau cautam alta cale de rezolvare.