| Andreicu_Alina_1993 a întrebat:

Salut, ce parere aveti despre ASUS F555l?

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Buna Alina. laptopurile marca Asus pe mine nu m-au convins. am mai scris lucrul acesta si iti scriu si tie. am o stima deosebita pentru componentele Asus, insa laptopurile nu stiu cum reusesc sa le faca in asa fel incat sa dezamageasca. pe scurt, am deschis cateva laptopuri Asus si pe mine nu m-au incantat. cunosc 5 persoane ce au cumparat laptopuri Asus si sunt dezamagite. nu incerc sa fac reclama altei marci, insa eu as reviza putin alegerea.
bafta.

| Ineys a răspuns:

Merge de Office, Browser, filme, youtube, etc etc. Poate si cateva jocuri casual. Dar sa nu te astepti la hard gaming gen GTA 5. sau altceva. laughing

| Andreicu_Alina_1993 explică (pentru Ineys):

Merci, nu-mi trebuie pentru jocuri!

| Ineys a răspuns (pentru Andreicu_Alina_1993):

Atunci ia-l cu incredere, e Asus = calitate.