| RAY a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele Asus?

Răspuns Câştigător
| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Eu sunt multumit in mare parte, detin un laptop Asus si un celular si pot sa spun ca sunt multumit, doar ca la laptop am o mica problema cu tastele t si o care imi fac figuri uneori.

| RAY explică (pentru Năstasă_Iulian_1993):

Ce model de laptop?

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns (pentru RAY):

F550l

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns (pentru RAY):

F550l 64 biti win 8, i7 1 TG, telefonul este zenfon 2

| RAY explică (pentru Năstasă_Iulian_1993):

Wow e fain

jocurii te joci?
Tech Specs:
Model: F550LD-XO225H
Processor: Intel Core i7-4500U @1. 8GHz
Physical Memory: 8Gb DDR3
Hard Drive: 1000Gb HDD
Optical Drive: DVD-Rw
Display: Nvidia GeForce GT 820M
Display Size: 15.4 Inches
Network: 802.11 b/g/n
Operating System: Windows 8.1 Home Edition
Windows Performance Index (if available) : 5.5

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns (pentru RAY):

Da acesta este, ti-am zis problema asta enervanta cu tastatura si inca una nu stiu daca e nervanta si sper sa nu fie e ca am o placuta de ram lipita de placa de baza sper sa nu am prbleme cu ea vredata. imi place ca nu mi se incalzese iar in jocuri folosesc la maxim placa video si totul merge bine

| RAY explică (pentru Năstasă_Iulian_1993):

Bateria cat tine?

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns (pentru RAY):

Jocuri da din ce in ce mai rar, nu mai am timp cand vin de la munca de multe ori sunt prea obosit sau cateodata ma ustura prea tare ochi din cauza fumului de la sudura la munca. jocuri instalate cal of duti 2, gta iv, mortal kombat x, sniper ghost, starcraft 2

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns (pentru RAY):

Il am de 2 anii si inca ttine dar o tin scoasa cand ma joc sau stau multe ore pe el

10 răspunsuri:
| Thepursuitbeginswhenthisportrayaloflifeends a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DX90QBBBM/
mi-am luat o cutie de bijuterii de la ei, nu merge desfacuta
Nu recomand.