| Andrewss123 a întrebat:

Salut! Ce pc imi recomandati pâna in pretul de 1000-1400 de lei?
Am vazut pe eMAG un pc la 1000 de lei si am vazut ca are review-uri destul de bune.
Daca stiti un pc mai bun vă rog să imi dați un link.
Tin sa mentionez ca nu sunt pretentios, vreau doar sa imi mearga Cs.Go si gta 5 decent pe setari Low.

8 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Nu stiu ce pc ai vazut tu la 1000 cand la banii astia nici o placa video bunicica(sa nu zic buna)nu gasesti...
Poate de pe olx sa gasesti la banii aia!

| Andrewss123 explică (pentru ROB3RT89):

Https://www.emag.ro/......DWVY14BBM/ uite ăsta, din cate am inteles nu e prea bun procesorul, pot sa l schimb daca e

| ROB3RT89 a răspuns (pentru Andrewss123):

Slab rau, nici cs go nu iti merge la maxim...De gta 5 nici nu mai zic.

Răspuns utilizator avertizat
| GabiDumitrescu a răspuns:

Dintre alea noi de pe eMAG, toate sunt dezastru. Cauta frumos pe forumurile de specialitate (MyGarage, de exemplu) in sectiunea de vinzari. Ce calculator ai acum? Posibil sa poti pastra macar carcasa si sursa. Uite, de exemplu eu am un procesor i3-2120 pe care vreau sa il vind si nu imi bat capul prea tare cu asta fiindca e vreo 50-70 RON maxim si mai mult consum cu efortul de expediere/ambalare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, cumpara de pe calculatoareok.ro un HP compaq 6200 pro sff sau daca gasesti altul mai ieftin. Dupa iti cumperi o placa video, gtx 1050 gtx 1650