| RΔϟVAη a întrebat:

Salut, ce placa video buna pot pune pe aceasta placa de baza : Hewlett-Packard 0A60h?

4 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Stiu si eu? E cam veche, asa ca mai bine strangi bani sa cumperi un calculator nou.

| RΔϟVAη explică (pentru doctorandus):

Si daca as cumpara alta placa de baza pot sa-mi pun placutele RAM pe placa cea noua? Am 4 GB

| Jipa95 a răspuns (pentru RΔϟVAη):

Poti, dar componentele tale sunt prea invechite, nu se mai fabrica astfel de placi de baza intelegi? Cumperi o placa de baza noua? Automat trebuie sa cumperi si un procesor care e compatibil cu acea placa, memorii ram, etc.

| Jipa95 a răspuns:

Salut! Placa ta de baza are niste sloturi de expansiune pentru placile video destul de invechite ce-i drept, un upgrade nu prea te va ajuta, dar euu totusi iti recomand o placa video decenta daca vrei sa te joci nu stiu, ceva micut.
http://www.pcgarage.ro/......e-bracket/
Bft!