| cristi085 a întrebat:

Salut, ce program de editare video free pot folosi pentru laptop?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se zice ca cel mai bun este VSDC Free Video Editor dar si greu de lucrat cu el daca n-ai experienta. Eu lucrez in Linux si am altceva (ffDiaporama) dar nu prea fac editari, deci nu am nici eu experienta. Poti sa-l incerci si tu! Ideea este ca toate au limitari fiind gratis. Unul mai cunoscut este Vimeo dar nu stiu ce merge si ce nu merge pe el!

| mihai69 a răspuns:

Dacă scriai asta pe Google aflai un răspuns mult mai repede.

| cristi085 explică (pentru mihai69):

Am vrut sa văd mai multe păreri care este mai bun, ca pe Google găsesc multe

| Axattys a răspuns:

Eu stiam de OpenShot video editor că ar fi cel mai free dintre toate variantele care se consideră „free". Programe de editare free găsești, problema e ca lipsesc multe caracterestici importante