| wolfman22 a întrebat:

Salut,ce sa fac? Am un galaxy s2, se duce bateria foarte repede si doresc sa cumpar o carcasa cu baterie externa, de la swiss charger care costa 127de RON,ce sa fac? e buna? merita? am vazut si altele cu o viata a bateriei mult mai extinsa,dar eu nu o voi folosi prea des, doar cand plec undeva! Iar ecelea sunt prea scumpe! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| FlorinDiablo a răspuns:

Cam o zi tine bateria la S2 si aplicatiile alea sunt la misto nici o aplicatie nu are cum sa iti faca bateria mai mult, pot demonstra stintific.O solutie ar fi sa inchizi toate aplicatiile care ruleaza pe task

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Squab a răspuns:

Daca dai un "sarci" pe "goagal" gasesti imediat! sint "tips" despre cum sa-ti salvezi bateria si in market sunt o gramada de aplicatii tocmai pentru asta.
pe mine ma tine(S II) bateria 2 zile cu internet mobil si vb la greu!

| wolfman22 explică (pentru Squab):

Si tu ce faci de te tine atata, pe mine ma tine o zi!?