| wolfman22 a întrebat:

Salut,ce sa fac? Am un galaxy s2, se duce bateria foarte repede si doresc sa cumpar o carcasa cu baterie externa, de la swiss charger care costa 127de RON,ce sa fac? e buna? merita? am vazut si altele cu o viata a bateriei mult mai extinsa, dar eu nu o voi folosi prea des, doar cand plec undeva! Iar ecelea sunt prea scumpe! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| TupacShakur a răspuns:

De cand ai telefonul?
da ar merita sa cumperi daca chiar ai nevoie de baterie in plus.
uite un site de unde poti comanda mai ieftin.
http://www.brandgsm.ro/......wiss--1089

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| bestboylau a răspuns:

Nu cred ca este neaparata nevoie sa achizitionezi o baterie noua.
se poate ca batterystats.bin sa fi fost sters din telefon sau nu exista si de aceea dureaza asa de putin. am avut si eu problema asta dar am remediatohappy
eu iti recomand o reinstalare de android.
FUNDA? big grin