| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intâmpla dacă bag o tastatură cu fir de gaming Marvo iluminata în priză?

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Doua zile pauza de curent in orasul tau. big grin

| sierra1 a răspuns:

In priza aia de curent de 220V?

| Catrice a răspuns:

Nimic interesant. Niște artificii, puțin foc care sa lumineze întunericul de după...

| Dismally a răspuns:

Se va arde, tastaturile sunt facute sa functioneze cu 5 V curent continuu, la priza ai 220 V curent alternativ.

| GeorgeBerbec a răspuns:

De multe ori m-a tentat sa fac asta. Daca folosesti un incarcator de telefon ca si adaptor nu cred ca se va arde ci doar se va ilumina deoarece isi va trace tastatura cat curent vrea ea. Daca nu iti trebuie tastatura, poti sa incerci si sa raspunzi aici ce s-a intamplat.

| Darky000 a răspuns:

Boom

| BobocelMihai a răspuns:

Se arde big grin big grin

| dororo a răspuns:

Iei foc! in nici intr-un caz sa nu bagi tastatura luminata marvo in priza!

| iVIBER387 a răspuns:

Daca o bagi cu un adaptor de la incarcator, nu se va intampla nimic, decat va lumina