| Psychedelicz a întrebat:

Salut, ce setari trebuie sa fac pe facebook ca nimeni sa nu imi poata trimite cerere de prietenie si nici sa dea " Follow ". As vrea sa apara doar rotatia cu raport/block. As fi recunoscator daca m-ar putea ajuta cineva.

Multumesc.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Intră la setările contului (unde este lăcățelul), mergi la generale și bifezi acolo.
Pa, pa.

| Psychedelicz explică (pentru Legiuitoarea):

Crezi ca nu am facut asta? laughing Am incercat si cu un script si degeaba, prieteni prietenilor mei imi pot da cerere deci este egal cu zero.