| SMDiesel a întrebat:

Ce sistem audio/home cinema imi recomandati la pretul de max. 500 lei?!

Răspuns Câştigător
| Utilizator1234 a răspuns:

Home cinema de calitate nu vei gasi nici daca ai avea triplul bugetului tau (ce vezi prin altex sau flanco, sunt niste porcarii incarcate de marketing). Daca il vrei indeosebi pentru filme si simti nevoia neaparata de surround vei cumpara ce ti-au recomandat cei de mai sus, dar pentu muzica oricare din ele vor fi ca nuca-n perete. Pentru muzica si filme fara surround recomand Microlab B-77 + o placa audio decenta de restul banilor, ori, daca nu te deranjeaza ideea S-H, poti cauta Microlab Solo 6C, sunt excelente pentru pretul lor.

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Cam mic bugetul daca vrei un homecinema serios. http://bit.ly/1b8adMY
daca vrei doar audio, ca sa fie si o calitate buna a sunetului, ai variante doar 2.0.