| Dany012 a întrebat:

Salut,chiar astazi acum 3 ore mi-a sosit stick-ul cumparat de la emag.ro Kingston DataTraveler SE9 16 gb,l-am tinut in jur de jumatate de ora in usb gol,fara a face nici o miscare, dar s-a infierbantat din cauza ca e foarte mic si de metal, daca as urmari un film de 4 ore de pe el s-ar intampla ceva?
http://vvcap.net/db/dpsAv4QVl0udVn2UhoNi.png

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Si eu am acelasi model, nu se intampla nimic cu el chiar daca se infierbanta. Am urmarit si 1080p de pe el cu bitrate mare si n-a patit nimic.

| Dany012 explică (pentru Abh):

Mersi,maine am sa urmaresc si eu un film tot cu rez. de 1080 p laughing la scoala...

1 răspuns: