| anonnimulll a întrebat:

Salut, chiar nu stiu ce sa aleg :dintre iphone 5s 32 gb si iphone 6 16 gb, vreau memorie pentru video-clipuri poze, aplicatii. dar iphon-ul 6 e mai bun cu mult fata de 5s, e mai mare exact ce-mi place, credeti ca sunt de ajuns 16 gb? Multumesc! Vreau sa-mi argumentati!

Răspuns Câştigător
| Clorox a răspuns:

Ai auzit de dropbox? Sau de stocare in cloud? D'asta nu va suport eu, degeaba iti iei ditamai vila daca nu stii sa pastrezi curatenia!

1 răspuns:
| GabrielPetre a răspuns:

Salut! As vrea sa iti spun ca cel mai bine ar fi sa iti iei IPhone 6 cu 16 GB deoarece este mai rapid si mult mai bun in tehnologie si se misca mult mai rapid si eventual ai putea sa iti iei un card SD de 8-16 GB si ai destul