| MirunaSelena a întrebat:

Hei, TPU! De curând am hotărât ca vreau sa imi iau un iPhone 4S de sărbători, si nu stiu daca merita sa aleg varianta de 8gb... Ma refer, cat poate intra pe telefon la 8gb? (Poze, aplicații etc.)
Va rog sa imi raspunde-ti rapid! Credeți ca este mai buna varianta de 16gb?
Mersi!

Răspuns Câştigător
| Phantasm a răspuns:

Ia-ti 16 GB.
Pentru un telefon cu camera de 8 mega pe care desigur vei baga aplicatii si muzica 8 gb sunt prea putini, plus ca nu poti sa-i bagi microsd.
16gb in opinia mea sunt suficienti! happy

1 răspuns:
| bushyalex a răspuns:

8gb sunt aproape 2 dvd-uri.