| Cromasston a întrebat:

Cine imi poate spune cum se pune parola la wirelles, pentru a nu se mai putea conecta oricine? Am un modem huawei HG520s de la romtelecombig grin...As dori sa imi spuneti ce trebuie sa fac pas cu pas, deoarece nu prea ma pricep la setarile router-ului. Dau funda!

1 răspuns:
| SingleFlavor a răspuns:

Trebuie sa intri acolo la modem intri in Browserul web apoi scrii 168.192.1.1 (asa e in general) user : admin parola admin, pe stanga ai meniu, acolo te uiti la wireless, si gasesti acolo password sa nu cumvva sa umbli la password-ul de la setarile de utilizator big grin ca nu mai ai net