| GodBlessYou a întrebat:

Cine vrea sa imi zica cum si eu sa trimit la mine pe yahoo mail la toate lume de le lume la mailu meu? Adica la toata lista.

4 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Traduce cineva intrebarea?

Psihoyounger

| AndreeA_4571 a răspuns:

Daca vrei sa trimiti un mesaj la toti din lista ta dai click acolo unde scrie de exemplu friends (9/14) asta e deasupra prietenilor din lista si dupa ce dai click dai enter dupa care scrii mesajul si dai send sau enter...la asta te refereai? pupici love struck

by me

| gabriela_7862 a răspuns:

Daca ii ai in lista inseamna ca acele persoane au deja mailul tau, asa ca nu inteleg intrebarea.

| mikella a răspuns:

De le lume la mailu tau... are...