| rovion a întrebat:

Salut! Cine mă poate ajuta?
Am o problemă cu tabla interactivă la școală, am fost pus responsabil cu montarea software și am reușit! Ieri mergea totul bine, dar astăzi îmi arată că "Dispozitiv USB nerecunoscut" ce trebuie să fac? Fundă!

4 răspunsuri:
| RoyalSovereign a răspuns:

Salut! Până acum ce ai încercat în speranța de a rezolva problema?

| rovion explică (pentru RoyalSovereign):

Păi am intrat la Device manager și am actualizat driver-ul (fără succes) apoi l am dezinstalat(fără succes)! După am încercat să dau uptade la laptop am reușit, dar același problemă am schimbat porturile și nimic(am luat chiar un cablu otg tip C, laptopul are port pentu tip c și nu a mers) și cam atât am încercat!

| RoyalSovereign a răspuns (pentru rovion):

Tind să cred că videoproiectorul ar constitui problema, în special dacă este model vechi, uzat, probabil și avariat... cine știe. Ai disponibilitatea de a-l conecta și la alt laptop pentru a verifica asta?

| rovion explică (pentru RoyalSovereign):

Păi luni când am venit mă așteptam la aceeași problemă, dar se pare că mergea cum trebuia, dar astăzi marți nu merge tot aceeași problemă!