| DEADEND a întrebat:

am mouse prin wireless si nano receiver-u de acum cateva zile imi face probleme.Imi arata "Dispozitiv usb nerecunoscut" cand il conectez, si ca sa mearga trebuie sa tin apasat pe el.E posibil sa aiba virus? Sau ar trebui reinstalat windows-ul? Care a mai rezolvat problema asta sa imi spuna si mie cum.

3 răspunsuri:
| aalexei a răspuns:

Conecteaza-l in alt port USB, nu are contact bun.

| DEADEND explică:

Am gasit rezolvarea aici, chiar daca pare o prostie a mers, eu asa mi-am "reparat" mouse-u:https://www.youtube.com/watch?v=1NlYRsVJB74

| Marian33335 a răspuns:

OK deci Nu am mai auzit de mouse cu virusi cred ca trebuie sa astepti mai mult pana sa se instaleze driverul. Conecteaza-l in alt port USB.