| Faicu a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine: Cum sa dau Update la Windows XP SP3 fara sa platesc? Va rog mult ajutati-ma am nevoie urgent! Va las si ID meu de Yahoo Messenger: prodanandrei2011@yahoo.com Stiu ca e ilegal ( piraterie ) dar am nevoie. Dau Funda! + orice vreti voi, numai ajutati-ma!

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

"fara sa platesc"? :)) la ce te referi? Nu platesti pentru update-uri la windows. Daca ai windows original, lasa-l sa-si faca update-ul. Daca nu ai sp3, ci sp2, poti downloada sp3 de pe Microsoft:
http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=24