| alexarank a întrebat:

Salut cine ma poate ajuta si pe mine sa pun pe un site un forum?

4 răspunsuri:
| Jalnic a răspuns:

Cum adică? Să pui linkul site-ului pe forum sau ce?

| speeder a răspuns:

Cauta pe google "forum script", copiaza codul si pune-l intr-o pagina de html legata de site...

| DeyvDavid a răspuns:

1)Pei prima data faci forumul.
2)Dupa aceea faci un "buton" pe care scrii forum si pui linkul forumului la setarile "butonului" pentru a trimite persoana interesata de forum direct la el.
Nu cred ca te'am ajutat prea mult pentru ca nu stiu ce site ai. Puteai sa ne dai site si raspunde'am mai bine.Eu am avut un blog si nu e foarte diferit de un site de acolo stiu multe trucuri.Eu iti urez baftawinking

| alexarank explică:

Http://fcdinamo-bucuresti.blogspot.com asta e site si vreau sa fac un forum pentru el