| emanu23 a întrebat:

Vin din nou cu o intrebare despre san adreas totul mergea bine si dintr-o data incepea sa imi mearga sacadat oaredece dca nu tot deauna mergea sacadat va rog spuneti-mi am pus placa pe low..si tot asa merge am 512ram placa 128mb si procesor 1.8

Răspuns Câştigător
| yooleonard a răspuns:

Nu ai facut niste update-uri la placa video

3 răspunsuri:
| megamix112 a răspuns:

Deci tu ai aproape cel mai slab calculator din lume.M-as mira daca ti-ar merge super mario sincer. Daca vrei sa iti mearga absolut toate jocurile de pana la momentul actual iti sugerez eu un setup.Ia mai intai o placa de baza care suporta procesoare Intel hd ca a ta sigur nu suporta.E maxim 4 milioane una.NEXT.Ia-ti un gtx 460.Si asta vreo 4. Un procesor i3 sau i5, cum vrei 5-8 milioane si 4 gb rab- 1 mil jumate.Si te-ai facut cu un calculator super.Dar serios acum. Daca folosesti numai la jocuri slabe, ia-ti un ps2 modat.E maxim 3 milioane si te joci san andreas perfect.

| GrE3n a răspuns:

Placa video poate sa aiba 99999999999999999999999999999999999999999999999999999999 de gb> LOL
Daca are frecventa procesorului (de pe placa video) de numai 1 mhz sa zic
spune toate detaliile despre placa video:
START/RUN/dxdiag/DISPLAY si acolo vezi tot ce scrie bft