| Crișan_Roxana_1995 a întrebat:

happy Cine ştie cum se descarca poze de pe instagram? Care ştiți imi spuneți vă rog? puppy dog eyes

Funda.:*

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ai încercat cu click dreapta, salvează imaginea și nu ai reușit?
Dacă siteul nu permite, atunci decupează imaginile cu "Snipping Tool" și salvezi. E același lucru.

| PedoBarbie a răspuns (pentru floresdemayo):

Nu se poate cu click dreapta

| floresdemayo a răspuns (pentru PedoBarbie):

Ok. Nu știam, nu am cont pe Instagram. I-am dat și o altă variantă. Cu aceea, nu e nevoie de descărcare. Însă nu știu ce windows are... Eu folosesc doar Snipping Tool (am windows 7 ultimate), fiindcă nu obișnuiesc să descarc, decât dacă e vorba de imagini gif. Dacă poți, ajut-o tu. happy

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă nu ai reușit, postează linkul aici, ori trimite-mi-l prin mesaj privat. Și explică-mi ce imagini vrei, ți le copiez eu, la aceeași rezoluție. Pe urmă, le salvezi (descarci) unde vrei tu...

| PedoBarbie a răspuns:

Poză să faci Print Screen.