| Anisoara79 a întrebat:

Salut.Cine ma poate ajuta? Mai nou dupa ce reinstalez compul cu orice windows nu mai pot folosi task-managerul.Ma duc la start/run/gpedit.msc si il activez din nou dar cand am inchis fereastra de unde il activez, e la fel.Va rog spuneti-mi o metoda utila ca eu folosesc, mult task-ul sau cel putin las folosii.Se stie ca rasplatesc raspunsul cel mai cel mai util.Ms

Răspuns Câştigător
| PCDemon a răspuns:

Am avut si eu problema asta! E din cauza Windowsul-ui! Rar gasesti CD-uri cu Windowsu-ri care nu le merge Task Manager! Mai incearca o varianta: Da click dreapta pe ToolBar-ul de jos si selecteaza Task Manager, daca zice : This.[nu stiu ce] has been blocked from administrator, inseamna ca Windows-ul nu e bun! Gaseste alt Windows!

3 răspunsuri:
| Anisoara79 explică:

Edy24 iti multumesc pentru intentie dar sunt departe de ct.Maximax la fel mersi dar nu e asa usor sa gasesti un windos.Smartdjs nu pot da update la windows pentru ca imi spune ca nu il poate valida.adica nu e original(si asa e). va multumesc la toti si funda o primeste cel cu cele mai putine funde.Asa mi s-a parut mie corect.Mersi

| edy24 a răspuns:

Daca esti din CT iti reinstalez eu windows-ul

| smartdjs a răspuns:

Incerca sa mergi in add remove programe, si acolo ai add window program ceva de acest gen si vezi acolo sau fa update la wind